Переключиться на мобильную версию
Роддомы. Кто где рожал? Впечатления?
  • Pti4kaYaPti4kaYa октября 2010

    Кожна майбутня мама вибирає пологовий, щоб бути впевненою, що все пройде добре. Давайте їм допоможем у цьому.

  • PYZATICPYZATIC октября 2010

    я рожала в 6 роддоме на Петра Запорожца.Благодарна СТариковой Ане Алексанровной - зав. послеродового отделения. У меня есть ее моб.Если надо дам.Единственное что не понравилось, что роддом закрытого типа, не выпускали гулять на улицу.

  • rangierangie октября 2010

    Я народужвала у 5, м.КИїв. Хотіла в 7, але його саме закривали на мийку. Сам пологовий хороший, там недавно зробили ремонт і ще буде гарно все виглядає. В палаті холодильник, умивальник. Душ, туалет на поверсі. (що в одиночних, що в загальних палатах - зачєм платіть больше?)Правда, не сподобались ліжка для мам - вони були такі високі, що я на них ледь залазила і злазила (робили розріз, не можна було сідать). І ще мені не сподобався лікар з яким я домовлялась. Справа в тому, що я там нікого не знала, ледь знайшли лікаря, вийшли на Говсєєва (він нач мед). Я так зраділа! А дарма. У мене води відійшли в 6 вечора, подзвонили, а він каже, що вже не працює в такий час. Сама я народить не могла, бо вузький таз і крупний плід, а лікарі чекали комадни Говсєєва що робить, в результаті тільки в 10 ранку на наступний день я народила (сама, але малюка з мене вичавлювали, бо кесарить вже не можна було). А так персонал був хороший, всі лікарі професіонали. Не було жодного такого, що зайшов в родзал і вискочив із криком "Мамачкі!! ВОна рожає! Що робить!???" :) Так що головне лікаря підібрать. Або взагалі не домовляться. А ще я вирішила, що загальні палати краще, ніж одиночні, бо в загальних є на кого дитину залишити поки в душ збігаєш, можна якісь поради почути від тих у кого вже не перша ляля.

Вы не авторизованы. Без авторизации вы можете только читать форум, но не можете создавать обсуждения и комментировать.

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь